Polecany Optyk w Białymstoku - Furdal Fashion


Przychodząc do naszego salonu, masz pewność, że obsłużymy cię profesjonalnie i kompleksowo. Co to oznacza? Możesz u nas wykonać badanie wzroku, na podstawie którego zostaną wykonane szkła do okularów. Po badaniu zapraszamy cię do wybrania sobie oprawek z całej gamy modeli, które mamy w ofercie. Jeśli potrzebujesz porady, zawsze możesz liczyć na życzliwych i kompetentnych sprzedawców. Alternatywą dla okularów są soczewki kontaktowe, które również oferuje salon optyczny Białystok.

Poza doborem i wykonaniem okularów, do naszych usług należą również:

  • * lutowanie,

  • * wymiana nosków,

  • * wymiana zauszników,

  • * wymiana koszulek,

  • * mycie i czyszczenie okularów.

Nasza pracownia optyczna znajduje się w Białymstoku, ale ze względu na dogodną lokalizację zapraszamy do niej także mieszkańców okolicznych miejscowości, takich jak: Stanisławowo, Barszczewo, Ogrodniki, Choroszcz i innych.

Image

Okulary Białystok – jak dobrać najlepsze dla siebie oprawki?

Okulary są przede wszystkim funkcjonalnym przyrządem, dzięki któremu poprawia się widzenie. Nosi się je jednak z reguły na tyle często (a nawet codziennie), że ich design i dopasowanie do twarzy są bardzo istotne. Znajdują się w centralnej części twarzy, więc od razu przyciągają wzrok. Dobór odpowiedniego kształtu i koloru oprawek może czasem zupełnie zmienić twarz! Czym kierować się w trakcie doboru okularów?

  • * Określ swój kształt twarzy – ustal, czy twoja twarz jest raczej okrągła, kwadratowa czy może trójkątna? Można zrobić to samodzielnie w domu, a jeśli nie masz pewności, pomoże ci nasz doradca. Ciekawym sposobem na określenie swojego kształtu twarzy jest narysowanie pomadką jej konturu w lustrze.

  • * Sprawdź, które oprawki pasują do danego typu – teoretycznie do każdego kształtu twarzy pasuje inny typ okularów. Przy buzi okrągłej dobrze sprawdzą się wąskie i prostokątne oprawki, natomiast do twarzy trójkątnej powinno się dobierać delikatne i zaokrąglone okulary. Kształtem twarzy, do którego można dobrać praktycznie wszystkie okulary, jest typ owalny.

  • * Przymierz kilka, a nawet kilkanaście par okularów – najlepszym sposobem na upewnienie się, że dane okulary dobrze wyglądają na twarzy, jest ich przymierzenie. Nie spiesz się i przymierzaj na spokojnie poszczególne kształty. W naszym salonie możesz wypróbować tyle par, ile zechcesz.

Choć w teorii konkretne kształty okularów pasują do określonych typów twarzy, najważniejsze jest, byś to ty czuł się w nich doskonale. Jeśli będzie to inny kształt niż ten polecany – nie ma czym się martwić. Nie ograniczaj się zatem wyłącznie do tych modeli, które są rekomendowane do twojego kształtu i sprawdź, czy coś zupełnie odmiennego nie sprawi, że poczujesz się świetnie. Nasi doradcy z przyjemnością pomogą ci w tym procesie i wyrażą szczerą i życzliwą opinię.


Furdal Fashion
Medyk Katarzyna Furdal Andrzej Furdal Sp.J
Furdal Fashion Moda Okularowa

ul.Lipowa 6 lok. 1
15-427 Białystok
tel. 85 743 58 18
www.optykokulista.pl
biuro@optykokulista.pl

Furdal Fashion Markowe-Okulary
ul. Lipowa 6 lok. 2
15-427 Białystok
tel. 85 732 32 84