Optyk Kostrzyn Wielkopolski – poznaj naszą ofertę!


Szukasz salonu, w którym szybko i sprawnie zostanie przebadany twój wzrok, a sympatyczni sprzedawcy pomogą ci dobrać piękne oprawki? Idealnie trafiłeś! Salon optyczny Kostrzyn Wielkopolski to miejsce, w którym z pasją dbamy o wzrok naszych klientów. Przykładamy dużą wagę do precyzyjnych badań, dlatego wykonujemy je na nowoczesnym sprzęcie. Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni optometryści.

Wiemy również, jak ważne jest idealne dopasowanie okularów do twarzy. Z tego powodu proponujemy ci ogromny wybór najróżniejszych oprawek: od tych minimalistycznych i subtelnych po wyraziste i zaskakujące! Nasza praca jest naszą pasją, dlatego z przyjemnością będziemy towarzyszyć ci w wyborze wymarzonych oprawek.

Nasz salon znajduje się w Kostrzynie Wielkopolskim, ale dogodny dojazd umożliwia dotarcie do niego także mieszkańcom pobliskich miejscowości, takich jak: Gwiazdowo, Tarnowo, Skałowo, Wróblewo, Libartowo i innych. Zadbaj o swój wzrok już dziś – umów się na wizytę do naszego salonu!

Image

Salon optyczny Kostrzyn Wielkopolski – kiedy wybrać się na wizytę?

Wada wzroku już dawno nie jest przypadłością, która dotyczy wyłącznie osób starszych. Według badań ponad połowa Polaków ma jakąś wadę wzroku, choć wielu nie jest tego świadomych. Na coraz częstsze problemy ze wzrokiem wpływa obecny tryb życia większości ludzi – regularne i długotrwałe korzystanie z ekranów komputerowych i ze smartfonów. Wpatrywanie się w ekran nie pozostaje obojętne dla narządu wzroku!

Niektóre wady z czasem się pogłębiają, część z nich pojawiają się już w czasach nastoletnich, a na rozwój jeszcze innych ma wpływ praca wykonywana zawodowo. Niezależnie od przyczyny powstania wady wzroku, najczęściej jest ona uciążliwa i znacząco wpływa na obniżeniu komfortu życia. Obecna technologia jest jednak na tyle zaawansowana, by bez problemu i w szybkim czasie pomóc wszystkim osobom, które borykają się z problemem pogorszonego widzenia. Wystarczy po prostu umówić się do salonu optycznego na badanie! Najczęściej trwa ono maksymalnie 30 minut, jest nieinwazyjne i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Po przeprowadzeniu badania okulista lub optometrysta wystawia receptę i już po kilku dniach można cieszyć się nowymi okularami i poprawą jakości widzenia!

W naszym Salonie takie badanie wykonujemy po wcześniejszym umówieniu się na konkretny dzień i godzinę, co pozwala zaoszczędzić Państwa czas i sprawić, że będzie ono wykonane w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Do gabinetu zapraszamy także dzieci – w ich przypadku wczesna diagnostyka wzroku jest wyjątkowo ważna.


Świat Okularów Anna Staniak
ul. Dworcowa 4
62-020 Kostrzyn Wielkopolski
786 202 415
www.swiatokularow.eu