Optyk Legionowo "Take a Look"


Salon optyczny Legionowo powstał z pasji do zawodu. To miejsce, które oferuje szeroki wybór oprawek, profesjonalną usługę i przyjemną atmosferę. Każdy klient ma szansę znaleźć dobrze dobrane do siebie okulary i skorzystać z porad pracowników mających duże doświadczenie i wiedzę z zakresu optometrii.

Usługi oferowane przez pracownię optyczną Legionowo

W pracowni optycznej Legionowo klient ma okazję skorzystać z kompleksowej obsługi. Oprócz dużego wyboru szkieł i oprawek salon optyczny oferuje również badanie wzroku. Przeprowadzane jest na miejscu, dzięki czemu od razu po uzyskaniu wyników możesz przejść do wybierania odpowiednich okularów i ich zakupu.

Asortyment sklepu zawiera zarówno okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne, jak i soczewki kontaktowe. Klient może wybierać spośród renomowanych modnych marek: Gucci, Jimmy Choo, Fendi, Ray Ban i wielu innych. Różnorodność cen i modeli gwarantuje ogromny wybór, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Z usług, które oferuje pracownia optyczna Legionowo, mogą skorzystać kobiety, mężczyźni i dzieci. Ze względu na dogodną lokalizację klienci mogą dojeżdżać również z innych miejscowości, takich jak Jabłonna, Łomianki, Nieporęt lub Waliszew.


Image

Salon optyczny Legionowo – czy warto mieć okulary zapasowe?

Posiadanie dwóch par okularów to większy komfort, ale w niektórych przypadkach również konieczność. W przypadku osób, których wada wzroku jest na tyle wysoka, że wymaga od nich codziennego korzystania z okularów przez cały dzień lub w większości sytuacji, nie mogą one ryzykować zagubieniem lub niespodziewanym zniszczeniem się szkieł.

Naprawa zniszczonych okularów nie zawsze jest możliwa od ręki, choć w naszym salonie staramy się realizować takie sprawy w możliwie najkrótszym czasie.  oczekiwaniu na zwrot uszkodzonej pary dobrze jest mieć inną – zapasową, z której można w tym czasie skorzystać. W niektórych sytuacjach niekorzystanie z okularów przez ten czas nie jest możliwe, ponieważ wada wzroku zanadto utrudnia funkcjonowanie.

Niektóre osoby na czas awarii aktualnych okularów wracają do korzystania ze starej pary. W kryzysowych sytuacjach takie rozwiązanie może się sprawdzić, jednak warto pamiętać o tym, że wzrok się zmienia, a wada może się pogłębić i poprzednie okulary nie będą już dobrze dopasowane. Nie tylko nie będą komfortowe w użytkowaniu, ale widok przez nie może być niedokładny, a dodatkowo mogą wywołać przykre skutki uboczne w postaci np. bólu głowy.

Szukając okularów zapasowych, warto również postawić na odmienny styl. Stanowią one często element stylizacji i jeden model może nie pasować za każdym razem. W ofercie naszej pracowni znajdziesz oprawki w rozmaitych kształtach i kolorach – bez problemu wybierzesz dwa modele!


Take a Look
ul. Piłsudskiego 30/u6
05-120 Legionowo
Kom. 696 639 578
www.takealook.pl
legionowo@takealook.pl