Profesjonalny Optyk w Płońsku


Salon optyczny Take a Look oferuje badanie wzroku, które można wykonać na miejscu. Dzięki temu nawet klient, który nie jest pewien swojej wady, może poddać się takiemu badaniu i skorzystać z pomocy w wyborze odpowiednich szkieł. Kompleksowa usługa pozwala na zaoszczędzenie czasu, który w innym przypadku zostałby wykorzystany na wizytę u okulisty.

Gabinet okulistyczny Płońsk – usługi

Usługi świadczone w salonie optycznym w Płońsku to przede wszystkim sprzedaż eleganckich, markowych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Odwiedzający to miejsce klienci mają niepowtarzalną okazję przymierzyć i wybrać okulary z szerokiego asortymentu, w którym znajdują się również luksusowe marki. Oferta skierowana jest do kobiet, mężczyzn i dzieci.

Różnorodność sprzedawanych egzemplarzy pozwala na dobór idealnych okularów do różnych typów i kształtów twarzy. Optyk Płońsk oferuje oprawki najlepszych projektantów, takich jak Gucci, Valentino, Prada itp. Oprócz tego, w sklepie obowiązują różne promocje, dzięki czemu niektóre modele można kupić w okazyjnej cenie.

Z usług oferowanych przez gabinet okulistyczny Płońsk mogą skorzystać również osoby zamieszkujące takie miejscowości jak: Szerominek, Raźniewo, Strachówko. Profesjonalna obsługa pomoże w wyborze odpowiednich okularów i przeprowadzi klienta przez badanie wzroku.


Logo Stowarzyszenia Profesjonalnych Optyków w Polsce

Jak dobrać okulary do kształtu twarzy?

Okulary nie tylko stanowią funkcjonalny przyrząd, który przyczyni się do lepszej widoczności, ale mogą być również stylowym dodatkiem. Znajdują się w centralnej części twarzy, dlatego od razu przyciągają wzrok. Dobór odpowiedniego kształtu i koloru oprawek może nadać twarzy nowy charakter. Jak wybrać odpowiednie okulary?

  • * Określ swój kształt twarzy – pierwszym krokiem jest określenie swojego typu twarzy. Można zrobić to samodzielnie w domu lub poradzić się specjalisty w salonie optycznym Płońsk. Popularnym sposobem na określenie swojego kształtu twarzy jest narysowanie pomadką jej konturu w lustrze.

  • * Sprawdź, które oprawki pasują do danego typu – do każdego kształtu twarzy pasuje inny typ okularów, np. przy okrągłym konturze dobrze sprawdzą się wąskie i prostokątne oprawki, natomiast do twarzy trójkątnej dobrane powinny być delikatne i zaokrąglone okulary. Najbardziej uniwersalnym kształtem twarzy, do którego można dobrać praktycznie wszystkie okulary, jest typ owalny.

  • * Przymierz wybrane rodzaje okularów – najlepszym sposobem na upewnienie się, że dane okulary dobrze wyglądają na twarzy, jest ich przymierzenie. W naszym salonie w Płońsku znajdują się liczne lustra, z których bez problemu może skorzystać klient.

Przyjdź do naszego salonu i zadbaj o swój wzrok już dziś!


Take a Look
ul. Grunwaldzka 47
09-100 Płońsk
Kom. 882 072 415
www.takealook.pl
plonsk@takealook.pl