Optyk Wągrowiec – kompleksowo zadbamy o twój wzrok!


Jeśli szukasz salonu optycznego, w którym przebadasz wzrok i dobierzesz idealne oprawki, koniecznie odwiedź naszą pracownię. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie: począwszy od wykwalifikowanej kadry poprzez nowoczesny sprzęt po ogromny wybór okularów. 

Co u nas znajdziesz? Salon optyczny Wągrowiec ma przede wszystkim szeroką ofertę okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych różnych marek. Rozpiętość cenowa jest duża, dlatego z pewnością znajdziesz takie, które sprostają twoim możliwościom. Wśród propozycji znajdują się zarówno delikatne, subtelne oprawy, jak i bardziej ekstrawaganckie modele nawiązujące do modowych trendów. Doradzamy w wyborze – zawsze szczerze i życzliwie! Naszą ofertę kierujemy do kobiet, mężczyzn i dzieci.

Gdzie nas znajdziesz? Pracownia znajduje się w Wągrowcu, natomiast z łatwością trafią do niej także mieszkańcy okolicznych miejscowości, takich jak: Jankowo, Sady, Bobrowniki, Wiatrowiec, Dębina i innych.

Image

Badanie wzroku Wągrowiec – jak wygląda?

Profesjonalne badanie wzroku ma na celu ocenę ostrości wzroku w dal i z bliska oraz dobór najlepszej korekcji okularowej, którą pacjent akceptuje i w której dobrze widzi. W naszym salonie diagnozę stawiamy na podstawie komputerowego badanie wzroku, a także badania wzroku na tablicy z optotypami. Jeśli okulista albo optometrysta uzna to za konieczne, wykona badanie wzroku po zakropleniu oka atropiną. Najczęściej korzysta się z tego sposobu u dzieci, ponieważ wyniki badania komputerowego i badania na tablicy bez zakroplenia mogą być nieprawdziwe. Dodatkowo ekspert wykonuje ocenę gałki ocznej i aparatu ochronnego oka celem wykluczenia chorób.

Ważnym elementem badania jest wywiad. Specjalista będzie pytał o twój tryb życia i o to, do czego potrzebujesz okularów. Może poprosić także o informacje dotyczące chorób oczu wśród osób z twojej rodziny. Tak dokładny wywiad to kluczowa część, by postawić odpowiednią diagnozę i dobrać szkła do twoich potrzeb.

Salon optyczny Wągrowiec – jak przygotować się do badania?

Badanie w naszym salonie jest zupełnie nieinwazyjne i krótko trwa – do 30 minut. Nie musisz się do niego w żaden specjalny sposób przygotowywać. Jeśli nosisz soczewki, będziesz musiał je zdjąć, zatem przygotuj sobie na nie pojemniczek. Badanie nie jest w żadnym stopniu stresujące, a nasi eksperci z pewnością odpowiedzą na twoje pytania i rozwieją nurtujące cię wątpliwości. 

Po badaniu otrzymasz receptę na okulary, na podstawie której zostanie wykonana twoja para. Po kilku dniach od wizyty będą gotowe do odbioru. 

Umów się na wizytę już dziś i zobacz, jak szybko i wygodnie poprawimy jakość twojego widzenia.

Świat Okularów Anna Staniak
ul. Pocztowa 14
62-100 Wągrowiec
786 202 415
www.swiatokularow.eu