Salon Optyczny Warszawa - Take a Look


Optyk Warszawa – zadbamy o twoje oczy!

Naszą pracownię wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana kadra lekarzy i optometrystów. Nie tylko przeprowadzimy badanie wzroku, ale chętnie będziemy towarzyszyć ci przy wyborze wymarzonych opraw albo szkieł kontaktowych. Nasza oferta obejmuje naprawdę wiele ciekawych modeli, z których na pewno coś wpadnie ci w oko! Możesz liczyć na cierpliwość naszego personelu, życzliwą i szczerą opinię. Realizację usługi wykonania okularów staramy się maksymalnie skrócić, dlatego na swoją parę będziesz czekać maksymalnie kilka dni.

Dlaczego warto do nas przyjść i zbadać swój wzrok? W ciągu ostatnich dwóch lat praca zdalna zyskała na popularności. Coraz więcej osób spędza czas przy komputerze, nie tylko dla przyjemności, ale także pracując. Codziennością jest także korzystanie ze smartfonów i tabletów. Codzienne wpatrywanie się przez wiele godzin w monitor nadwyręża wzrok i może pogłębić już istniejącą wadę. Z tego względu szczególnie warto zadbać odpowiednio o ochronę oczu. W naszej pracowni optycznej Warszawa dobieramy także okulary odpowiednie dla osób, które spędzają długie godziny przed komputerem.

U nas zbadasz także wzrok swojego dziecka – dla najmłodszych również mamy w ofercie ciekawe modele okularów i etui.

Image

Optometria Warszawa – dobieramy okulary idealne

Po zakupie nowych okularów możesz odczuwać lekki dyskomfort, ponieważ oczy potrzebują trochę czasu, żeby się do nich przyzwyczaić. Jednak nieprzyjemne odczucia nie powinny utrzymywać się dłużej niż kilka dni lub godzin. O źle dobranych okularach mogą świadczyć poniższe objawy występujące przez dłuższy czas lub nasilające się:

  • * ból odczuwany podczas noszenia okularów,

  • * pojawiające się nieustannie bóle głowy,

  • * nadmierne mruganie,

  • * łzawienie oczu,

  • * pogorszenie się widoczności obrazu,

  • * uczucie „zmęczenia” oczu po patrzeniu przez okulary,

  • * podwójne widzenie,

  • * nawracające migreny.

Objawów źle dobranych okularów jest wiele i nie wszystkie muszą występować jednocześnie. W przypadku powracających lub stałych objawów przyjedź do naszego salonu optycznego, a my zweryfikujemy, czy twoje okulary są dobrze dobrane. Z takiej usługi mogą skorzystać mieszkańcy Pruszkowa, Piaseczna, Zielonki i Otwocka w pracowni optycznej Warszawa.

Nasz specjalista zweryfikuje dobór okularów, przeprowadzi badanie wzroku i pomoże w razie konieczności wybrać nowe szkła. Nie warto ignorować uciążliwych objawów, ponieważ nie znikną w przypadku źle dobranych okularów, a jedynie mogą nasilać się z czasem. Niewłaściwie dobrane okulary mają również negatywny wpływ na wzrok i mogą skutkować pogorszeniem się widzenia, a także rozwojem chorób.


Take a Look
ul. Hrubieszowska 6B/U1
01-209 Warszawa
Kom. 534-230-778
Take a Look Sklep internetowy
536 847 800
www.sklep.takealook.pl