Optyk Olsztyn

Każdy wie, jak wiele problemów przysparza dobór odpowiednich okularów. Właśnie dlatego czasem przydaje się naprawdę dobry optyk. Olsztyn to miejsce, w którym pracuje wielu profesjonalistów, doskonale znających się na swoim fachu. Klienci mogą więc z ich pomocą wybrać właściwe oprawki lub poprosić o radę w kwestii wyboru konkretnego modelu okularów. Pracownicy salonu optycznego mogą też zaprezentować zainteresowanym rozmaite soczewki kontaktowe, właściwe dla danej wady wzroku oraz poinstruować, jak ich używać.

Okulik Optyka, Optometria Łukasz Kulik to renomowane salony optyczne, w których spotkasz się nie tylko z profesjonalną i miłą obsługą, ale również z niezwykle bogatym asortymentem produktów, w tym markowymi oprawkami dla dorosłych i dla dzieci. Wśród nich m.in. duży wybór Ray-Ban, Vogue, Versace, Dolce & Gabbana, Jaguar, Davidoff, Joop, Tommy Hilfiger.

Specjalistyczną wiedzę zdobytą na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, łączymy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży optycznej. Specjalizujemy się w profesjonalnie przeprowadzonym opotmetrycznym badaniu wzroku, które pozwala na najdokładniejsze określenie wady wzroku oraz dobranie optymalnej korekcji dla każdej osoby. Wykonując okulary korekcyjne bazujemy na szkłach okularowych światowego producenta firmy Essilor, doceniamy ich doświadczenie oraz innowacyjność produktów. W naszej pracy najważniejsze są dla nas indywidualne potrzeby naszych klientów dlatego zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom i wykonać okulary, które dadzą satysfakcję ich użytkowania.

Gabinety optometryczne oraz pracownia optyczna wyposażone są w najnowocześniejsze urządzenia znanych światowych producentów.

Specjalnie przygotowany kącik dziecięcy, w Salonie przy ulicy Jagiellońskiej 46, z szerokim wyborem oprawek i okularów przeciwsłonecznych dla dzieci, sprawia, że z przyjemnością jesteśmy Państwa Rodzinnym Salonem Optycznym.