Profesjonalny Optyk w Płońsku


Gabinet okulistyczny Płońsk - badanie wzroku wraz z terapią widzenia!

Salon optyczny w Płońsku oferuje sprzedaż okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych, znanych marek m.in. Gucci, Valntino, Prada. Odwiedzający to miejsce klienci mają możliwość skorzystania z doradztwa profesjonalnego zespołu oraz dopasowania opraw do danego kształtu twarzy. Oferta skierowana jest do kobiet, mężczyzn i dzieci.

Gabinet okulistyczny Płońsk – szeroki zakres usług

Poza ofertą sprzedażową salon oferuje również badanie wzroku wraz z terapią widzenia dla dzieci i dorosłych. Badanie to wykonywane jest na miejscu, co zdecydowanie przyspiesza wykrycie ewentualnej wady wzroku i zapobiega jej poszerzaniu się. Oferta szkieł okularowych jest na tyle bogata, że każdy pacjent jest w stanie dopasować ją do swojego budżetu.

Z usług oferowanych przez gabinet okulistyczny Płońsk mogą skorzystać również osoby zamieszkujące takie miejscowości jak: Szerominek, Raźniewo, Strachówko. Profesjonalna obsługa pomoże w wyborze odpowiednich okularów i przeprowadzi klienta przez badanie wzroku.


Logo Stowarzyszenia Profesjonalnych Optyków w Polsce

Optyk Płońsk zdradza jak dopasować okulary do kształtu twarzy.

Okulary znajdują się w centralnej części twarzy, dlatego od razu przyciągają wzrok. Nie tylko muszą być odbierane jako przedmiot konieczny do korygowania wady wzroku, ale mogą być stylowym dodatkiem nadającym twarzy nowy charakter. Jak wybrać więc idealne okulary?

  • Określ swój kształt twarzy – pierwszym krokiem jest określenie swojego typu twarzy. Można zrobić to samodzielnie w domu lub poradzić się specjalisty w salonie optycznym . Popularnym sposobem na określenie swojego kształtu twarzy jest narysowanie pomadką jej konturu w lustrze. Pamiętaj, że kształt określamy na podstawie linii czoła, nigdy żuchwy

  • Sprawdź, które oprawki pasują do danego typu – do każdego kształtu twarzy pasuje inny typ okularów, np. przy okrągłym konturze dobrze sprawdzą się wąskie i prostokątne oprawki, natomiast do twarzy trójkątnej dobrane powinny być delikatne i zaokrąglone okulary. Najbardziej uniwersalnym kształtem twarzy, do którego można dobrać praktycznie wszystkie okulary, jest typ owalny.

  • Przymierz wybrane rodzaje okularów – najlepszym sposobem na upewnienie się, że dane okulary dobrze wyglądają na twarzy, jest ich przymierzenie. Dlatego nie zwlekaj. Przyjdź do naszego salonu i zadbaj o swój wzrok już dziś!

Przyjdź do naszego salonu i zadbaj o swój wzrok już dziś!


Take a Look
ul. Grunwaldzka 47
09-100 Płońsk
Kom. 882 072 415
www.takealook.pl
plonsk@takealook.pl