Optyk Legionowo


Pracownia optyczna "Take a Look" - to tu wszystko się zaczyna!

Salon optyczny Legionowo powstał z pasji do zawodu. Miejsce to oferuje szeroki wybór opraw oraz szkieł optycznych, profesjonalne badanie wzroku i przytulną atmosferę. Każdy klient może skorzystać z profesjonalnego doradztwa naszych specjalistów. Oferta skierowana jest do kobiet, mężczyzn i dzieci.

Asortyment sklepu zawiera zarówno okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne, jak i soczewki kontaktowe, dlatego zakup produktów dopasowanych do potrzeb klienta możliwy jest w danej chwili. Klient może wybierać spośród renomowanych modnych marek: Gucci, Dior, Fendi, Ray Ban i wielu innych. Różnorodność cen i modeli gwarantuje ogromny wybór, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Usługi oferowane przez pracownię optyczną Legionowo

W pracowni optycznej Legionowo klient ma okazję skorzystać z kompleksowej obsługi. Oprócz dużego wyboru szkieł i oprawek salon optyczny oferuje również badanie wzroku. Przeprowadzane jest na miejscu, dzięki czemu od razu po uzyskaniu wyników możesz przejść do wybierania odpowiednich okularów i ich zakupu.

Asortyment sklepu zawiera zarówno okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne, jak i soczewki kontaktowe. Klient może wybierać spośród renomowanych modnych marek: Gucci, Jimmy Choo, Fendi, Ray Ban i wielu innych. Różnorodność cen i modeli gwarantuje ogromny wybór, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Z usług, które oferuje pracownia optyczna Legionowo, mogą skorzystać kobiety, mężczyźni i dzieci. Ze względu na dogodną lokalizację klienci mogą dojeżdżać również z innych miejscowości, takich jak Jabłonna, Łomianki, Nieporęt lub Waliszew.


Image

Druga para okularów, czy warto?

W sytuacjach losowych gdy okulary ulegną uszkodzeniu, a wada wzroku jest na tyle wysoka, że porzuszanie się bez nich staje się problematyczne, warto pomyśleć o opcji zapasowej.

Naprawa zniszczonych okularów nie zawsze jest możliwa od ręki, choć w naszym salonie staramy się realizować takie sprawy w możliwie najkrótszym czasie. dlatego idealnym rozwiązaniem jest zakup drugiej pary okularów, o identycznych parametrach jak poprzednia.

Okulary często stanowią element stylizacji, szukając drugiej pary warto postawić na coś zupełnie nowego. W ofercie naszego salonu znajdziesz oprawki w rozmaitych kształtach i kolorach, a profesjonalny zespół zwróci uwagę na aspekt techniczny. Wybierz swój wymarzony model i ciesz się nową parą okularów już dziś.


Take a Look
ul. Piłsudskiego 30/u6
05-120 Legionowo
Kom. 696 639 578
www.takealook.pl
legionowo@takealook.pl