Optyk Krzyż Wielkopolski Stawiński


Najlepsze usługi optyczne w Twojej okolicy

Jesteśmy na rynku od 2009 roku, co oznacza, że już kilkanaście lat poprawiamy komfort widzenia naszych klientów i pomagamy im dobrać najpiękniejsze oprawy okularowe. Naszą misją jest nie tylko przeprowadzenie dokładnego badania i postawienie diagnozy, ale spowodowanie, by każdy, kto od nas wychodzi czuł się wyjątkowo w swoich okularach. 

Co oferuje pracownia optyczna Krzyż Wielkopolski?

  1. * Doświadczony zespół lekarzy i optometrystów, którzy z pasją i dokładnością przeprowadzają badania wzroku. Badanie jest krótkie i nieinwazyjne, zatem zaraz po nim możesz wrócić do swoich codziennych obowiązków.

  2. * Najwyższej jakości sprzęt do badania wzroku, dzięki któremu diagnozy są trafne, a samo badanie bardzo precyzyjne.

  3. * Zespół sprzedawców – doradców, którzy chętnie i w miłej atmosferze pomogą Ci dobrać okulary i soczewki.

  4. * Duży wybór okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, dzięki czemu masz pewność, że na pewno wyjdziesz od nas z idealnie dobraną parą.

Do naszego salonu zapraszamy mieszkańców nie tylko Krzyża Wielkopolskiego, ale i okolicznych miejscowości, takich jak: Bielice Nowe, Lubcz Wielki, Brzegi, Rzeczyn czy Łokacz Mały. Każdemu klientowi poświęcimy tak dużo czasu, ile będzie trzeba, by dobrać idealne oprawki!

Image

Okulary Krzyż Wielkopolski – jak dobrać oprawki dla siebie?

Choć jest wiele zasad mówiących o tym, jakie oprawki pasują do jakiego kształtu twarzy, najważniejsze jest to, by ten, kto będzie je nosić po prostu świetnie się w nich czuł! Najlepiej jest więc zjawić się w salonie optycznym i przymierzyć kilka, a nawet kilkanaście różnych modeli. Przychodząc do nas, będziesz mieć możliwość nałożenia różnych okularów: od tych bardziej eleganckich, z subtelnymi oprawkami, po wyraziste – z grubszą oprawą.

W teorii do twarzy okrągłej pasują oprawy kwadratowe i prostokątne, natomiast do trójkątnej raczej te owalne. Buzia kwadratowa potrzebuje okularów, które nieco złagodzą jej wyraziste rysy, zatem świetnie sprawdzą się modele zaokrąglone. Podobnie jest w przypadku twarzy podłużnej – tutaj też pasują okulary z owalnymi oprawkami. Do twarzy owalnej pasują za to niemal wszystkie kształty okularów, zatem osoby z takim kształtem buzi mają naprawdę duży wybór.

Pamiętaj jednak, że to tylko teoria. Może okazać się, że świetnie będziesz się czuć i doskonale wyglądać w modelu, który wcale nie musi być „przypisany” do kształtu Twojej twarzy. Zatem: nie zwlekaj, tylko odwiedź nasz salon i sam przekonaj się, w których oprawkach będzie Ci najbardziej do twarzy!

Optyk Bartosz Stawiński
ul. Poznańska 1 A
64-761 Krzyż Wielkopolski
Tel. 67 344 16 17
www.optyk-stawinski.pl