Glasman - Sprawdzony Optyk w Międzyrzeczu


Optyk Międzyrzecz – kompleksowo zadbamy o twoje oczy!

Glasman to miejsce, w którym profesjonalnie i kompleksowo zajmiemy się twoimi oczami. Co to znaczy? Przede wszystkim to, że zadbamy o poprawę jakości twojego widzenia od badania aż po dobór odpowiednich oprawek i wykonanie okularów. Co nas wyróżnia?

  • * Badanie wykonuje zespół wykwalifikowanych i wykształconych specjalistów, dzięki czemu masz pewność co do prawidłowej diagnozy.

  • * Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego, dzięki czemu pomiary są dokładne, a samo badanie precyzyjne.

  • * Zapewniamy przyjemną i komfortową atmosferę. Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości i odpowiadamy na nurtujące cię pytania.

  • * Oferujemy duży wybór oprawek okularowych, dzięki czemu możesz dobrać kształt, kolor i rozmiar idealny do swojej twarzy.

Nasz salon znajduje się w Międzyrzeczu, ale jest na tyle dogodnie zlokalizowany, że bez problemu dojadą do niego także mieszkańcy okolicznych miejscowości, takich jak: Kęszyca, Bobowicko, Żółwin, Kuligowo, Łęgowskie i innych.

Image

Usługi optyczne Międzyrzecz – jak wygląda badanie wzroku?

Badanie podzielone jest na kilka etapów. Najpierw specjalista przeprowadza wywiad, w którym pyta o twój tryb pracy (np. czy jesteś kierowcą albo czy pracujesz przy komputerze), o dotychczasową wadę, przebyte choroby oczu i schorzenia narządu wzroku w rodzinie. Kolejnym krokiem jest badanie komputerowe, a także badanie wzroku na tablicy z optotypami, które polega na tym, że z konkretnej odległości pacjent odczytuje ciągi liter i cyfr. Jeśli optometrysta uzna to za konieczne, wykona badanie wzroku po zakropieniu oka atropiną. To sposób wykorzystywany wtedy, gdy istnieją podejrzenia, że wyniki badania komputerowego bez zakroplenia mogą być nieprawdziwe. Często stosuje się zakraplanie u dzieci. Dodatkowo ekspert wykonuje ocenę gałki ocznej i aparatu ochronnego oka celem wykluczenia chorób.

Badanie wzroku Międzyrzecz – jak często zgłaszać się na wizytę?

Każda dorosła osoba powinna rutynowo zjawiać się u okulisty albo w salonie optycznym minimum raz na dwa lata. Po ukończeniu 40. roku życia ta częstotliwość powinna wzrosnąć do wizyty corocznej. Najlepiej jest, by pacjenci z wadami wzroku stawiali się u specjalisty raz na rok, a młodzież i dzieci – nawet co 6 miesięcy, gdyż trzeba u nich dokładniej monitorować rozwój wad.

Z badaniem wzroku nie warto zwlekać, ponieważ nawet mała wada potrafi naprawdę uprzykrzyć życie. Co więcej, dobrze dobrane okulary mogą zahamować wady wzroku albo je spowalniać. Nie czekaj zatem na odpowiedni moment, tylko umów się do naszego gabinetu już dziś!

Glasman
ul. Konstytucji 3-go Maja 24
66-300 Międzyrzecz
Kom. 500 618 053
www.glasmanoptyk.pl
przemek.optyk@wp.pl