Optyk Gdańsk - Exclusive RD Karol Dussel


Salon optyczny Gdańsk – kompleksowe usługi optyczne

Szukasz miejsca, w którym możesz liczyć na kompleksowe usługi optyczne, czyli badanie wzroku i dobór idealnych okularów? Odwiedź salon optyczny Gdańsk. Z naszych usług mogą skorzystać także mieszkańcy pobliskich miejscowości takich jak: Przejazdowo, Wiślinka, Kowale, Lublewo Gdańskie.

W naszym salonie będzie czekać na Ciebie profesjonalna obsługa, która chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże dobrać okulary. Wybór najlepiej poprzedzić badaniem wzroku, które możesz wykonać na miejscu. Spotkanie z optometrystą składa się z kilku etapów: wywiadu, szczegółowego pomiaru wady wzroku oraz badania wady refrakcji. Sprawdzimy również obecność takich wad wzroku jak zez oraz zbadamy ciśnienie wewnątrzgałkowe z pomocą podmuchu sprężonego powietrza. Wszystko po to, by jak najlepiej dobrać Ci okulary.

Umów się na badanie już dziś i zobacz, jak wygodnie i szybko załatwisz wszystko w jednym miejscu! 

Image

Jakie usługi świadczy optyk w Gdańsku?

W naszym salonie oferujemy kompleksowe usługi optometryczne. Należą do nich:

  • * diagnoza problemów ze wzrokiem – wykonują ją specjaliści: lekarz okulista lub optometrysta; przeprowadzają oni całościowe i dokładne badanie oczu oraz dobierają odpowiednie szkła korekcyjne,

  • * dobór odpowiednich oprawek – zespół profesjonalistów w naszym salonie z przyjemnością doradzi Ci, jakie oprawki będą pasować do kształtu Twojej twarzy; oferujemy duży wybór okularów różnych firm, zatem na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie,

  • * dobór odpowiednich szkieł do oprawek – lekarz na podstawie badania wypisuje odpowiednią receptę, a my jako salon optyczny oferujemy bardzo duży wybór szkieł dobieranych indywidualnie.

Możesz więc kupić szkła cienkie – bez względu na dioptrie i ich grubość standardową nowe rozwiązania technologiczne umożliwiają wykonanie naprawdę cienkich i estetycznie wyglądających szkieł. Mamy także szkła progresywne – zalecane osobom w średnim wieku, u których następują zmiany widzenia związane z wiekiem. Znajdziesz u nas także duży wybór powłok chroniących oczy przed promieniowaniem UV, które szczególnie rekomendowane są osobom pracującym przy komputerze.

Jak umówić się na badanie wzroku?

Lekarze i optometryści przyjmują w naszym salonie w określonych dniach i w konkretnych godzinach – sprawdzisz to na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że zjawisz się w pracowni wtedy, gdy przyjmuje któryś ze specjalistów, a badanie przeprowadzimy od ręki. Od razu otrzymasz receptę na okulary. Później pozostanie tylko wybór oprawek, a po kilku dniach – odbiór gotowych okularów. Nie zwlekaj i zadbaj o swoje oczy już dziś!


EXCLUSIVE RD Salony Optyczne
Karol Dussel

Romana Dmowskiego 16
80-408 Gdańsk
tel. 58 341 48 71
www.exclusiverd.pl