Optyk w Chodzieży Bartosz Stawiński


Pracownia optyczna Chodzież – jakie usługi oferujemy?

Do naszej pracowni zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zadbać o swój wzrok. Nieważne, czy jest to twoja pierwsza wizyta u specjalisty od oczu, czy czujesz, że wada się pogłębia i potrzebujesz nowej recepty na okulary. W każdym z tych przypadków jesteśmy w stanie pomóc. Czego możesz się spodziewać, odwiedzając salon optyczny Chodzież?

  • * Doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy i optometrystów, przeprowadzających badanie wzroku.

  • * Sprzętu najwyższej jakości, dzięki któremu badanie jest precyzyjne, a diagnoza trafna.

  • * Przyjemnej atmosfery w trakcie badania oraz rozwiania wszystkich twoich wątpliwości przez specjalistów.

  • * Profesjonalnej obsługi klienta i pomocy w doborze okularów korekcyjnych.

  • * Dużego wyboru oprawek korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych – oferujemy takie marki, jak: Guess, Moschino, Furla, Oakley, Hugo Boss, Chloe, Dior, Fendi i inne.

Nasz gabinet znajduje się w miejscowości Chodzież, ale jest na tyle dogodnie zlokalizowany, że bez problemu dojadą do niego także osoby z miejsc takich jak Kierzkowice, Kamionka, Studzieniec czy Strzelęcin.

Image

Optyk Chodzież – dlaczego regularne badanie wzroku jest tak ważne?

Wiele osób, które mają niewielką wadę wzroku, nie przejmuje się nią i nie umawia się na wizytę do okulisty. To błąd, ponieważ nawet niewielka wada może utrudniać funkcjonowanie, np. jazdę samochodem czy widzenie o zmierzchu. Regularne wizyty są również ważne z powodów profilaktycznych. W trakcie badania lekarz sprawdza, czy w oku nie rozwijają się choroby takie jak zaćma czy jaskra. Te szybko wykryte można dużo łatwiej wyleczyć niż gdy zgłosisz się do gabinetu w zaawansowanym stadium choroby. 

Obowiązkowo do okulisty powinno się zabierać także dzieci. W ich przypadku kontrola wzroku jest szczególnie ważna, gdyż nawet niewielka wada może sprawiać, że będą miały problemy z nauką. 

Badanie wzroku Chodzież – jak się do niego przygotować?

Do badania nie trzeba się w żaden specjalny sposób przygotowywać. Lekarz będzie pytał o twój tryb życia, przebyte choroby oczu i schorzenia narządu wzroku w rodzinie – warto więc przygotować tego typu informacje. Poza tym przed badaniem trzeba będzie zdjąć soczewki kontaktowe, zatem jeśli je nosisz – weź ze sobą opakowanie. Całość trwa maksymalnie 30 minut i kończy się wystawieniem recepty na okulary, jeśli jest taka konieczność. Potem wystarczy, że dobierzesz sobie oprawki i za kilka dni odbierzesz gotowe okulary. Jeżeli natomiast chcesz nosić soczewki, nasz zespół pomoże ci wybrać odpowiedni model i ewentualnie pokaże, jak należy je zakładać.


Optyk Bartosz Stawiński
Rynek 11
64-800 Chodzież
Tel. 67 344 20 02
www.optyk-stawinski.pl