Sprawdzony Optyk w Ełku - informacje


Optyk "Ruszczyk" Ełk wykona okulary do jazdy samochodem, okulary progresywne, okulary do pracy przed monitorem komputerowym, okulary przeciwsłoneczne korekcyjne

Optyk Ruszczyk to firma z wieloletnim doświadczeniem, na rynku od ponad 25 lat

Wielu dorosłych ludzi nie jest świadomych swojej wady wzroku. Kontrolne badanie wzroku powinno być przeprowadzane co dwa lata, jednak wiele osób nie przestrzega tych zaleceń. Skutkiem tego jest pogarszające się widzenie i możliwy rozwój chorób. Żeby sprawdzić, czy twój wzrok się nie pogarsza, przyjdź do naszego salonu optycznego. Doświadczony i wykwalifikowany zespół specjalistów zbada cię i pomoże dobrać okulary albo szkła kontaktowe. W naszej pracowni czeka na ciebie duży wybór opraw okularowych, wśród których znajdują się modele pasujące do każdego kształtu twarzy.

Badanie wzroku Ełk – ile trwa?

Samo badanie wzroku przebiega dość szybko, ponieważ trwa zaledwie 10–30 minut. Rozpoczyna się od krótkiego wywiadu, który przeprowadzi z tobą optometrysta. Następnie wykonywany jest szczegółowy pomiar wady wzroku. Badanie przeprowadzamy przy pomocy komputera. Dzięki temu, że korzystamy z nowoczesnego sprzętu, masz pewność, że pomiary są precyzyjne i dokładne.

Ostatnim elementem wizyty w naszej pracowni w Ełku jest dobór odpowiednich okularów lub soczewek, w zależności od preferencji klienta. Cały proces przebiega szybko i sprawnie, ponieważ jest przeprowadzany przez odpowiednio wykwalifikowaną obsługę. Usługi optyczne Ełk to również miejsce, z którego skorzystać mogą osoby z pobliskich miejscowości, takich jak na przykład Grajewo, Orzysz, Pisz, Straduny, Stare Juchy, Mazurowo i Bartosze.

Image

Optyk Ełk – kto powinien nosić okulary korekcyjne?

Okulary korekcyjne są dobierane w celu poprawy jakości widzenia u osób, które dotyka krótkowzroczność, dalekowzroczność, problemy akomodacyjne oczu lub astygmatyzm. Wady wzroku, które mieszczą się w granicy 0,5 dioptrii, uważane są za niewielkie i niewpływające negatywnie na jakość życia człowieka.

W przypadku tak małej wady wielu specjalistów nie przekonuje pacjenta do zakupu okularów, ponieważ nie są uważane za konieczne. Jest to jednak pojęcie względne, ponieważ dana wada wzroku może być inaczej odczuwana przez każdą osobę. Oznacza to, że dla niektórych będzie ona niezauważalna, natomiast innym utrudni codzienne funkcjonowanie. Zachęcamy cię zatem do wizyty w naszym salonie i do sprawdzenia, czy twój komfort widzenia nie poprawi się po założeniu odpowiednio dopasowanych okularów!

Najnowsze badania wskazują również, że nienoszenie okularów może pogłębić wadę, dlatego warto rozważyć ich zakup, nawet jeśli wada wzroku nie wpływa zbyt mocno na jakość życia.

Już dziś zaplanuj wizytę w naszym salonie, aby wykonać badanie wzroku! Doświadczony specjalista doradzi w kwestii noszenia okularów lub szkieł kontaktowych i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Naprawa okularów w Ełku

Salon optyczny "Ruszczyk" towarzyszy Państwu nie tylko w badaniu wzroku, doboru opraw i odpowiednich soczewek okularowych. Okulary dopasowywane są w fachowym warsztacie, gdzie można również skorzystać z profesjonalnego serwisu napraw.


OPTYK „RUSZCZYK” - 2 lokalizacje
ul. E. Orzeszkowej 36 lok.3
19-300 Ełk
tel. 87 621 03 94
www.optykelk.pl

ul. Kościuszki 10
19-300 Ełk
tel. 87 621 55 25