Firma Optyczna Rogoźno Bartosz Stawiński


Salon Optyczny Rogoźno – w czym się specjalizujemy?

Na rynku jesteśmy od kilkunastu lat. Przez cały ten czas zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług: dokładne badanie wzroku, przyjazną atmosferę, wykształcony i wyszkolony zespół optyków/optometrystów i duży wybór oprawek okularowych. Chcemy, byś wyszedł od nas, lepiej widząc i pięknie wyglądając. 

Co oferujemy?

  1. 1. Usługi okulistyczne. W skład naszego zespołu wchodzą profesjonalni i doświadczeni okuliści i optometryści specjalizujący się w leczeniu różnych schorzeń narządu wzroku. Dzięki temu masz pewność, że wykonane u nas badanie będzie dokładne i precyzyjne, a diagnoza trafna.

  2. 2. Bardzo duży wybór oprawek okularowych. Mamy ogromną liczbę modeli okularów, które pasują do różnych kształtów twarzy, różnych stylizacji i na praktycznie każdą okazję Znajdą u nas coś dla siebie zarówno wielbiciele klasyki, jak i bardziej ekstrawaganckich wzorów.

  3. 3. Pomoc w doborze okularów. Chętnie pomożemy Ci dobrać oprawki do Twojej twarzy i do stylu życia. Ponadto masz pewność, że kupione u nas okulary będą mieć idealny rozmiar i będą dobrze układać się na nosie!

  4. 4. Pomoc w doborze soczewek kontaktowych. Jeśli dodatkowo chcesz wybrać (albo zamiast okularów) szkła kontaktowe, w tym również Ci pomożemy. Dobierzemy odpowiedni rodzaj i w razie potrzeby pokażemy, jak je nakładać.

  5. 5. Duży wybór okularów przeciwsłonecznych. U nas kupisz również bezpieczne i wyposażone w filtry UV okulary przeciwsłoneczne.

Do badania wzroku nie musisz się przygotowywać. Jeśli nosisz soczewki, przed badaniem poprosimy cię o ich zdjęcie. Poza tym całość będzie trwać dość krótko (do 30 minut). Wizyta w gabinecie zaczyna się wywiadem, a potem przechodzimy do badania komputerowego. Już dzisiaj zaplanuj swoją wizytę w naszej pracowni i zobacz, jak dobrze jest wyraźnie widzieć!

Image

Sprawdzony Optyk Rogoźno – dobierzemy Ci najpiękniejsze oprawki!

Głównym celem naszej działalności jest poprawa widzenia naszych klientów. W Optyk Rogoźno wiemy jednak, że równie ważne jest to, jak się wygląda i czuje w okularach. Dlatego przykładamy dużą wagę do wyboru oprawek i chętnie towarzyszymy klientom podczas podejmowania decyzji. W ofercie mamy modele damskie i męskie w różnych kształtach i rozmiarach. Firmy, których modele sprzedajemy to m.in.: Givenchy, Guess, Dior, Moschino, Marc Jacobs, Chloe i wiele innych. 

Zapraszamy do nas wszystkich ceniących obsługę klienta na najwyższym poziomie. Nasze salony znajdują się w pięciu lokalizacjach: Rogoźno, Czarnków, Piła, Chodzież oraz Krzyż Wielkopolski, ale zapraszamy także mieszkańców innych miejscowości, takich jak Międzylesie, Marlewo, Garbatka czy Nowa Ruda.

Optyk Bartosz Stawiński
ul. Kotlarska 5
64-610 Rogoźno
Tel. 67 344 19 19
www.optyk-stawinski.pl