Optyk Lublin "Cieszy Oczy" Wieczorek - pomoc w problemach ze wzrokiem


Optyk Lublin, Cieszy Oczy Pracownia Optyczna to miejsca na mapie Lublina, gdzie kompleksowo zadbasz o swój wzrok, zamówisz okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe oraz pomoce optyczne dla osób słabowidzących.

Jesteśmy firmą rodzinną, posiadamy trzy salony optyczne w Lublinie. W naszych pracowniach dobierzesz odpowiednią oprawę, zrealizujesz receptę od okulisty. Oferujemy także specjalistyczne badanie wzroku wykonywane przez optometrystę, pod kątem szkieł okularowych oraz soczewek kontaktowych. W przypadku doboru korekcji do soczewek kontaktowych wizyta obejmuje naukę zakładania i zdejmowania, soczewki próbne oraz wizytę kontrolną. Podczas wizyty w naszym salonie uzyskasz wiele cennych rad związanych z korekcją i ochroną wzroku. Jeżeli posiadasz już okulary, które wymagają naprawy również uzyskasz pomoc.

Oferowane przez nasze salony oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne to wysokiej jakości produkty znanych, renomowanych marek. Naszą pasją jest dobieranie okularów będących ważnym elementem całego wizerunku. Pomagając przy wyborze, zwracamy uwagę na preferowaną stylistykę, charakter pracy, spędzanie wolnego czasu. Wykonujemy okulary zarówno dla dorosłych pacjentów, jak i okulary dla dzieci.

Image

Pracownia optyczna Lublin - szeroki wybór szkieł

W „Cieszy Oczy” mamy szeroki wybór szkieł okularowych dostosowanych do potrzeb i preferencji pacjenta. Proponowane szkła mają powłoki antyrefleksyjne, które spełniają funkcje takie jak: eliminacja odblasków, dzięki czemu uzyskujemy wyraźne i przejrzyste widzenie, ochrona przed UV, odporność na zarysowania, poprawa komfortu jazdy dla kierowców, ochrona wzroku przed światłem niebieskofioletowym. Jeżeli pacjent wymaga korekcji do dali i do bliży, oferujemy rozwiązania, które spełniają te wymagania w jednej parze okularów korekcyjnych. Są to szkła progresywne, które umożliwiają wyraźne widzenie na każdą odległość. Jest to mniej kłopotliwe od noszenia dwóch par okularów jednoogniskowych i ciągłej wymiany jednych na drugie.

Ochrona wzroku przed słońcem i promieniowaniem

Bardzo ważna dla nas jest ochrona wzroku przed zbyt silnym słońcem, a co za tym idzie - promieniowaniem UV. Dlatego w naszej ofercie znajdują się szkła fotochromowe Transition’s, które dostosowują się do zmieniających się warunków oświetleniowych. Zabarwiają się na zewnątrz chroniąc nasz wzrok, natomiast odbarwiają się, uzyskując pełną przejrzystość w pomieszczeniach. Oferujemy okulary przeciwsłoneczne oraz korekcyjne okulary przeciwsłoneczne. Jest to bardzo komfortowe i praktyczne rozwiązanie, gdyż korzystamy z jednej pary okularów, które łączą ze sobą kilka funkcji. Korygują oraz chronią nasz wzrok, eliminują odblaski i pozwalają na wyraźne widzenie podczas słonecznej pogody.

Jeżeli odwiedzisz nasze pracownie uzyskasz kompleksową pomoc związaną z korekcją swojego wzroku. Będziesz mógł skorzystać z badania wzroku, doboru szkieł, oprawy okularowej, a w razie potrzeby dobierzemy pomoce optyczne jakimi są: lupy, okulary lupowe, okulary lornetkowe oraz okulary ze specjalnymi filtrami stos. przy zaburzeniach widzenia barwnego.


CIESZY OCZY Pracownia Optyczna Wieczorek
ul. F. Chopina 15
20-026 Lublin
tel. 81 448 07 63
info@optyk.pl
www.optyk.pl

ul. M. Curie-Skłodowskiej 28
20-029 Lublin
tel. 81 534 94 51

al. G. Narutowicza 13
20-004 Lublin
tel. 81 747 15 12