Optyk Warszawa - Take a Look


Salon optyczny Warszawa - dbamy o Twoje oczy!!

Nasz salon wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana kadra optyków i optometrystów. Po wykonaniu badania wzroku chętnie będziemy towarzyszyć ci przy wyborze wymarzonych opraw lub szkieł kontaktowych.

Nasza oferta obejmuje naprawdę wiele różnorodnych modeli, posiadamy oprawy znanych marek luksusowych m.i.n. YSL, Celine, Gucci, Dior, Balenciaga, Dita.

Wiemy jak ważny jest dzisiaj czas, dlatego realizację usługi wykonania okularów staramy się maksymalnie skrócić, tak by maksymalnie trwała ona kilka dni.

U nas zbadasz także wzrok swojego dziecka – dla najmłodszych również mamy w ofercie ciekawe modele okularów i etui.

Dlaczego warto do nas przyjść i zbadać swój wzrok?

W ciągu ostatnich dwóch lat praca zdalna zyskała na popularności. Coraz więcej osób spędza czas przy komputerze, nie tylko dla przyjemności. Codziennością stało się także korzystanie ze smartfonów i tabletów. Wpatrywanie się w monitory nadwyręża wzrok i może pogłębić już istniejącą wadę. W naszym salonie dobieramy okulary dostosowane do potrzeb pacjenta, dzięki czemu mamy pewnośc, że posłużą one na długo. Pamiętamy te o naszych najmłodszych pacjentach, dla których poza badaniem wzroku przygotowaliśmy równie bogatą w oprawy, szkła oraz etui ofertę.

Image

Optometria Warszawa – dobieramy okulary idealne

Czujesz dyskomfort podczas korzystania z obecnych okularów?

Objawów źle dobranych okularów jest wiele i nie wszystkie muszą występować jednocześnie. Oczywiście nalezy pamiętaćź, że po zakupie nowych okularów możesz odczuwać lekki dyskomfort, ponieważ oczy potrzebują trochę czasu, żeby się do nich przyzwyczaić. Jednak nieprzyjemne odczucia nie powinny utrzymywać się dłużej niż kilka dni lub godzin. O źle dobranych okularach mogą świadczyć utrzymujące się bardzo długo poniższe objawy:

  • * ból odczuwany podczas noszenia okularów,

  • * pojawiające się nieustannie bóle głowy,

  • * nadmierne mruganie,

  • * łzawienie oczu,

  • * pogorszenie się widoczności obrazu,

  • * uczucie „zmęczenia” oczu po patrzeniu przez okulary,

  • * podwójne widzenie,

  • * nawracające migreny.

W przypadku powracających lub stałych objawów koniecznie odwiedź nasz salon, a my zweryfikujemy, czy twoje okulary zostały dobrze dobrane. Pamiętaj, nie warto ignorować powyższe objawy, ponieważ nie znikną one w przypadku źle dobranych okularów, a jedynie mogą nasilać się z czasem. Niewłaściwie dobrane okulary mają również negatywny wpływ na wzrok i mogą skutkować pogorszeniem się widzenia, a także rozwojem wszelakich chorób oczu. Nie zwlekaj i odwiedź nasz salon już dziś!


Take a Look
ul. Hrubieszowska 6B/U1
01-209 Warszawa
Kom. 534-230-778
Take a Look Sklep internetowy
536 847 800
www.sklep.takealook.pl