Optyk Białystok - Poznaj spektrum naszych usług


Przychodząc do naszego salonu, masz pewność, że obsłużymy cię profesjonalnie i kompleksowo. Co to oznacza? Możesz u nas wykonać badanie wzroku, a po nim zapraszamy Cię do wybrania oprawy okularowej z całej gamy modeli, które mamy w ofercie. Jeśli potrzebujesz porady, zawsze możesz liczyć na życzliwych i kompetentnych specjalistów. Alternatywą dla okularów są soczewki kontaktowe, które również posiadamy w swojej ofercie.

Nasza pracownia optyczna znajduje się w Białymstoku, ale ze względu na dogodną lokalizację zapraszamy do niej także mieszkańców okolicznych miejscowości, takich jak: Stanisławowo, Barszczewo, Ogrodniki, Choroszcz i innych.

Image

Okulary Białystok – jak dobrać najlepsze dla siebie oprawki?

Okulary zapewniają nam lepsze widzenie, ale również powinny pasować do naszego kształtu twarzy, stylu życia, a przede wszystkim powinny być funkcjonalne. Jest to bardzo ważne dla osób które noszą je codziennie. Znajdują się one w centralnej części twarzy, więc od razu przyciągają wzrok. Dobór odpowiedniego kształtu i koloru opraw jest bardzo istotny ponieważ dzięki nim możemy zupełnie zmienić swój image! W takim razie czym kierować się podczas doboru opraw?

  • * Określ swój kształt twarzy - ustal, czy twoja twarz jest raczej okrągła, kwadratowa czy może trójkątna? Można zrobić to samodzielnie w domu, a jeśli nie masz pewności, pomoże Ci nasz doradca. Ciekawym sposobem na określenie swojego kształtu twarzy jest narysowanie pomadką jej konturu w lustrze

  • * Sprawdź, które oprawki pasują do danego typu - teoretycznie do każdego kształtu twarzy pasuje inny typ okularów. Przy buzi okrągłej dobrze sprawdzą się wąskie i prostokątne oprawki, natomiast do twarzy trójkątnej powinno się dobierać delikatne i zaokrąglone okulary. Kształtem twarzy, do którego można dobrać praktycznie wszystkie okulary, jest typ owalny.

  • * Przymierz kilka, a nawet kilkanaście par okularów &ndash - najlepszym sposobem na upewnienie się, że dane okulary dobrze wyglądają na twarzy, jest ich przymierzenie. Nie spiesz się i przymierzaj na spokojnie poszczególne kształty. W naszym salonie możesz wypróbować tyle par, ile zechcesz. Mamy w asortymencie ponad 1000 markowych opraw!

Choć w teorii konkretne kształty okularów pasują do określonych typów twarzy, najważniejsze jest, abyś to Ty czuł się w nich doskonale. Jeśli będzie to inny kształt niż ten polecany – nie ma czym się martwić. Nie ograniczaj się zatem wyłącznie do tych modeli, które są rekomendowane do twojego kształtu i sprawdź, czy coś zupełnie odmiennego nie sprawi, że poczujesz się świetnie. Nasi doradcy z przyjemnością pomogą ci w tym procesie oraz wyrażą szczerą i życzliwą opinię.


Furdal Fashion
Medyk Katarzyna Furdal Andrzej Furdal Sp.J
Furdal Fashion Moda Okularowa

ul.Lipowa 6 lok. 1
15-427 Białystok
tel. 85 743 58 18
www.optykokulista.pl
biuro@optykokulista.pl

Furdal Fashion Markowe-Okulary
ul. Lipowa 6 lok. 2
15-427 Białystok
tel. 85 732 32 84