Optyk Koło P.W Wojtaszek


Usługi optyczne Koło – co oferujemy?

Salon Optyczny WOJTASZEK Koło to miejsce, w którym profesjonalizm spotyka się z jakością. Co to dla nas oznacza? Badanie wzroku, które oferujemy, wykonują wykształceni i wykwalifikowani optometryści, używając do tego nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu pomiary są precyzyjne, a wyniki badania dokładne. Do wykonywania okularów używamy szkieł renomowanych marek, takich jak Essilor, Zeiss, Crizal czy Varilux. Również oprawy, które można u nas zakupić, to produkty wysokojakościowe. Oferujemy ponad 4000 modeli od takich producentów, jak Guess, Ray Ban, Prada, Oakley, Tommy Hilfiger, Marc Jacobs, Jaguar, Tous, Carolina Herrera i innych.

Badamy wzrok zarówno u osób dorosłych, jak i u dzieciDla najmłodszych przygotowaliśmy także kącik z szeroką ofertą tylko dla nich.

Nasz salon znajduje się w Kole, ale jego dogodna lokalizacja zachęca do odwiedzenia go także przez mieszkańców sąsiednich miejscowości takich jak Podlesie, Borki, Dzierawy, Leśnica, Mariampol i innych.

Image

Pracownia optyczno-optometryczna Koło – kiedy umówić się na wizytę

Wiele osób ma wadę wzroku, o której nie wie albo nie jest ona na tyle duża, żeby zdecydowali się umówić do okulisty. Trzeba jednak wiedzieć, że dobrze dobrane okulary mogą zahamować niektóre wady albo spowolnić ich rozwój, dlatego warto raz do roku znaleźć chwilę i spotkać się z optometrystą. Tym bardziej że takie badanie nie trwa długo – w naszym salonie jest to maksymalnie 30 minut. Po tym możesz wrócić do pracy czy do innych obowiązków, ponieważ nie jest ono inwazyjne.

Kontrolne wizyty w gabinecie optometrycznym są szczególnie istotne w obecnych czasach, kiedy to spędza się wiele godzin przed ekranami komputerów, tabletów i smartfonów, co powoduje dużo szybsze powstawanie wad wzroku. Korekcja nawet niewielkiej wady może znacznie poprawić komfort codziennego funkcjonowania! Warto pomyśleć o tym także w kontekście jazdy samochodem – nawet niewielka krótkowzroczność może być niebezpieczna.

Na regularne wizyty należy umawiać również dzieci. Te są szczególnie narażone na negatywne działanie ekranów telewizyjnych i monitorów komputerowych. W przypadku maluchów nieduża wada może wpływać na problemy w nauce – ból głowy, problemy ze skupieniem czy nieostre widzenie tablicy w szkole są bardzo uciążliwe.

Badanie wzroku Koło – jak się przygotować?

Do badania wzroku w naszym gabinecie nie musisz się w żaden sposób przygotowywać. Specjalista przeprowadzający badanie zapyta cię o twój tryb pracy i styl życia, a także o choroby oczu, które występowały w twojej rodzinie. Jeśli przechodziłeś jakieś operacje albo poważne schorzenia – przygotuj wyniki badań albo dokładne informacje na ten temat. Jeśli nosisz soczewki, przed badaniem będziesz musiał je zdjąć.

OPTYK - OPTOMETRYSTA P.W. WOJTASZEK
ul. PCK 8
62-600 Koło
tel. 63 272 54 34
www.optyk-kolo.pl
krzysztof@optyk-kolo.pl