Optyk Swarzędz - Świat Okularów Anna Staniak


Salon optyczny Swarzędz – najlepsze usługi optyczne w twojej okolicy!

Chcesz zmienić swoje stare oprawki na coś zgodnego z aktualnymi trendami? Już dawno nie byłeś na badaniu wzroku i nie wiesz, czy twoja wada się nie pogłębia? A może potrzebujesz zbadać wzrok swoim dzieciom? Wszystkie te usługi oferujemy w naszym salonie optycznym. Kompleksowo obsłużymy zarówno ciebie, jak i twoje pociechy. Salon optyczny Swarzędz oferuje:

  • * profesjonalne i precyzyjne badanie wzroku, przeprowadzane przez wykwalifikowanych okulistów i optometrystów,

  • * wysokiej jakości sprzęt do badania, dzięki któremu jest ono precyzyjne,

  • * duży wybór oprawek okularowych oraz okularów przeciwsłonecznych,

  • * przyjazną atmosferę podczas badania i wyboru oprawek,

  • * sympatyczny zespół doradców, którzy szczerze i życzliwie doradzą ci podczas zakupu okularów.

Badanie wzroku jest krótkie i nieinwazyjne – możesz po nim spokojnie wrócić do pracy albo do innych obowiązków. W jego trakcie wyjaśnimy wszystkie twoje wątpliwości. 

Nasz salon znajduje się w Swarzędzu, ale bardzo wygodnie dostaną się do niego także osoby z pobliskich miejscowości, takich jak: Zalasewo, Gruszczyn, Gortatowo, Jasin, Rabowice i innych.

Image

Okulary Swarzędz – jak wybrać najlepsze oprawki dla siebie?

Okulary są przede wszystkim funkcjonalnym przyrządem, dzięki któremu możliwa jest poprawa widzenia. Oczywiste jest jednak to, że skoro znajdują się w centralnej części twarzy, to od razu przyciągają wzrok. Z tego względu wybór oprawek jest szalenie istotny! Dobór odpowiedniego kształtu i koloru oprawek może czasem zupełnie zmienić twarz. Jak więc wybrać odpowiednie okulary?

  • * Określ swój kształt twarzypierwszym krokiem jest określenie swojego typu twarzy, czyli tego, czy jest okrągła, kwadratowa, trójkątna itd. Można zrobić to samodzielnie w domu lub wraz z doradcą w naszym salonie. Popularnym sposobem na określenie swojego kształtu twarzy jest narysowanie pomadką jej konturu w lustrze.

  • * Sprawdź, które oprawki pasują do danego typudo każdego kształtu twarzy pasuje inny typ okularów, np. przy okrągłym konturze dobrze sprawdzą się wąskie i prostokątne oprawki, natomiast do twarzy trójkątnej powinno się dobierać delikatne i zaokrąglone okulary. Kształtem twarzy, do którego można dobrać praktycznie wszystkie okulary, jest typ owalny.

  • * Przymierz kilka, a nawet kilkanaście par okularów – najlepszym sposobem na upewnienie się, że dane okulary dobrze wyglądają na twarzy, jest ich przymierzenie. W naszym salonie możesz na spokojnie wypróbować tyle par, ile zechcesz.

Choć w teorii konkretne kształty okularów pasują do określonych typów twarzy, najważniejsze jest to, by osoba, która będzie nosić okulary, po prostu świetnie się w nich czuła. Nie ograniczaj się zatem wyłącznie do tych modeli, które są rekomendowane dla twojej buzi, i sprawdź, czy coś zupełnie odmiennego nie sprawi, że poczujesz się wyjątkowo! Nasz zespół z przyjemnością będzie ci towarzyszył w tym procesie i zawsze wyrazi szczerą opinię.


Świat Okularów Anna Staniak
ul. Grudzińskiego 7
62-020 Swarzędz
786 202 415
www.swiatokularow.eu