Optyk RD Exclusive Pruszcz Gdański - profesjonalne usługi optyczne


Wydaje Ci się, że słabiej widzisz? Twoje oczy są przemęczone długą pracą przy komputerze? W obu sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta w naszym salonie optycznym! Optyk Pruszcz Gdański swoje usługi oferuje także w okolicznych miejscowościach: Rokitnica, Cieplewo, Będzieszyn, Rotmanka. 

W salonie optycznym zespół specjalistów doradzi Ci, jakie okulary wybrać. Znajdziesz u nas duży wybór oprawek zarówno znanych marek, jak i tych niszowych. Oferujemy modele damskie od takich marek jak: Versace, Guess, Dolce & Gabbana czy Ray Ban. Mamy oprawki w różnych kształtach i kolorach – wszystkie wyróżniają się wysoką jakością. Razem dobierzemy je do kształtu Twojej twarzy i do Twojego stylu. Mamy też duży wybór okularów męskich. Proponujemy dobrej jakości oprawy firm takich jak m.in.: Dolce & Gabbana, Guess i Tommy Hilfiger. Są dostępne w różnych rozmiarach, kolorach oraz stylach, dlatego z pewnością dobierzemy model idealny do Twojej twarzy. Zakres cenowy jest dość duży, dlatego gwarantujemy, że wyjdziesz od nas zadowolony.

Image

Badanie wzroku Pruszcz Gdański – szybkie i dokładne

Dobór okularów poprzedza badanie wzroku. Przeprowadzają je doświadczeni lekarze okuliści albo optometryści. Wizyty odbywają się w określonych godzinach, dlatego należy zapoznać się z godzinami przyjmowania na stronie albo zadzwonić do salonu i umówić wizytę na konkretny dzień. Jak wygląda takie badanie?

Badanie wzroku rozpoczyna się od wywiadu, w którym lekarz pyta Cię o powód wizyty, tryb pracy (np. czy spędzasz dużo czasu przy komputerze lub innym monitorze) i ewentualne dolegliwości związane z oczami. Przeprowadzający badanie na pewno zapyta, czy masz wadę wzroku – jak dużą i czy nosisz okulary albo soczewki. 

Najważniejszym elementem wizyty u optometrysty jest badanie ostrości widzenia, które określa wielkość wady wzroku. Wykonuje się je komputerowo oraz przy pomocy tablic Snellena, na których umieszczone są ciągi cyfr i liter różnej wielkości. Pacjent musi poprawnie je odczytać z odległości. Chcesz zadbać o komfort swojego widzenia albo wykonać badanie kontrolne? Umów się na wizytę w naszym salonie już dziś!

Chcesz zadbać o komfort swojego widzenia albo wykonać badanie kontrolne? Umów się na wizytę w  naszym salonie już dziś!


EXCLUSIVE RD Salony Optyczne
Karol Dussel
Wojciecha Kossaka 8/1
83-000 Pruszcz Gdański
tel. 58 682 37 18
www.exclusiverd.pl