Świat Okularów Anna Staniak - Optyk w Środzie Wielkopolskiej


Salon optyczny Środa Wielkopolska – wszystko, czego potrzebują twoje oczy!

Masz dość salonów optycznych, w których można wybrać jedynie przestarzałe modele oprawek? Już długo masz te same oprawy i chcesz coś zmienić? Zapraszamy cię do Salonu Optycznego Środa Wielkopolska, w którym pod okiem profesjonalnych doradców dobierzesz sobie okulary idealne. To jednak nie wszystko – pierwszym krokiem będzie badanie wzroku wykonywane przezwykwalifikowanych optometrystów. Jest ono niezbędne, by określić, jaką masz wadę i jakich szkieł potrzebujesz. Salon znajduje się w Środzie Wielkopolskiej, jednak jest do niego dogodny dojazd z miejscowości takich jak Jarosławiec, Janowo, Ruszkowo, Henrykowo i innych. Kompleksową usługę –od badania aż do finalizacji zamówienia – realizujemy szybko i sprawnie. Przyjdź do nas i przekonaj się sam!

Modne i stylowe okulary korekcyjne – Optyk Środa Wielkopolska to doskonały wybór!

Okulary korekcyjne są jednym z najważniejszych elementów wyglądu. Znajdują się na twarzy, dlatego są bardzo widoczne i przykuwają wzrok. To dlatego ich wybór jest tak ważny – dużo istotniejszy niż kolczyki czy torebka. Mogą spowodować, że będziesz wyglądać poważnie, elegancko albo bardzo modnie. W naszym salonie optycznym znajdziesz okulary różnych marek i w szerokim zakresie cenowym. Oferujemy okulary damskie i męskie w różnych kształtach i rozmiarach. Jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie! Nasz zespół służy radą i pomocą w zakresie dopasowania opraw do twarzy, stylizacji czy trybu życia. W ofercie mamy okulary korekcyjne, a także przeciwsłoneczne – oczywiście wyposażone w niezbędne filtry UV.

Image

Optyk Środa Wielkopolska – badanie wzroku dorosłych i dzieci

Okulary korekcyjne umożliwiają prawidłowe widzenie osobom z wadą wzroku. Dobrze dobrane okulary korekcyjne dodatkowo hamują lub spowalniają nasilanie się wady. Dlatego tak istotne jest, by regularnie badać swój wzrok! Najlepiej, gdybyś znalazł na to czas raz w roku. Takie badanie jest szczególnie ważne u dzieci. Nawet mała wada w ich przypadku może powodować ból głowy, problemy ze skupieniem się, a w rezultacie np. problemy z nauką.

W zależności od twoich potrzeb możesz u nas zamówić:

  • * okulary korekcyjne jednoogniskowe,

  • * okulary korekcyjne dwuogniskowe,

  • * okulary korekcyjne progresywne,

  • * okulary korekcyjne biurowe,

  • * okulary korekcyjne do komputera. 

W naszym gabinecie optometrycznym w Środzie Wielkopolskiej badanie odbywa się w atmosferze bezpieczeństwa i bez stresu. Dzieci czują się tutaj świetnie – specjaliści wszystko im wyjaśniają i przeprowadzają badanie z uśmiechem i życzliwością.


Świat Okularów Anna Staniak
ul. Czerwonego Krzyża 12
63-000 Środa Wielkopolska
786 202 415
www.swiatokularow.eu