Optyk i Optometria Olsztyn


Salon Optyczny Okulik specjalizuje się w profesjonalnie przeprowadzonym optometrycznym badaniu wzroku.

Badanie przeprowadzane jest według określonych procedur, które pozwalają na określnie zalecanej, optymalnej korekcji. Wynik badania jest podstawą do doboru odpowiednich soczewek okularowych, które odpowiadają indywidualnym potrzebom danej osoby oraz do doboru soczewek kontaktowych.

Usługi oferowane przez Salon Optyczny w Olsztynie 

Usługi świadczone w Salonie Optycznym OKULIK w Olsztynie skierowane są do osób, które pragną zadbać o swój wzrok i nabyć odpowiednie okulary – korekcyjne lub przeciwsłoneczne. To profesjonalne i nowoczesne miejsce, które tworzy zespół zaangażowanych specjalistów, gotowych doradzić w wyborze okularów i ułatwić decyzję dotyczącą zakupu. Dobór oprawek i okularów przeciwsłonecznych odbywa się w oparciu o zasady stylizacji okularowej. Oferowane oprawki okularowe i okulary przeciwsłoneczne światowych marek wpisują się w najnowsze trendy mody.

Salon Optyczny Okulik specjalizuje się w profesjonalnie przeprowadzonym optometrycznym badaniu wzroku. Przeprowadzane jest według określonych procedur, które pozwalają na określnie zalecanej, optymalnej korekcji. Wynik badania jest podstawą do doboru odpowiednich soczewek okularowych, które odpowiadają indywidulanym potrzebom danej osoby oraz do doboru soczewek kontaktowych. Badanie przeprowadzane jest w gabinecie optometrycznym, wyposażonym w nowoczesne urządzenia o najwyższej precyzji. Optometryczne badanie wzroku przeprowadza doświadczony optometrysta. Na badanie powinien zgłosić się każdy, kto chciałby dobrać odpowiednie okulary, aby poprawić jakość i wygodę swojego życia.

Z oferowanych usług mogą skorzystać również osoby zamieszkujące pobliskie miejscowości jak Ostróda, Szczytno, Mrągowo, Nidzica. Salon optyczny w Olsztynie znajduje się w niedużej od nich odległości i świadczy usługi na wysokim poziomie.

Salon Optyczny Okulik dzięki swojej lokalizacji – w centrum województwa – jest wygodną opcją dla mieszkańców wielu okolicznych miejscowości.


Image

Salon optyczny Olsztyn – kiedy warto się wybrać?

Pogorszenie się jakości widzenia to niewątpliwie wyraźny znak, że należy udać się do optomterysty. Czasami zdarza się, że pogorszenie wzroku daje symptomy, które możemy nie skojarzyć ze wzrokiem takie jak np. ból głowy, zmęczenie czy rozdrażnienie. Dlatego zaleca się przeprowadzać optometryczne badanie wzroku raz na 1,5 roku.

Zmieniający się styl życia, częste przebywanie w pomieszczeniach oraz nadmierne korzystanie z urządzeń emitujących światło niebiesko-fioletowe to główny powód postępujących problemów z dobrym widzeniem. Dlatego warto przebadać wzrok, nawet jeśli wada wzroku nie powoduje dużego dyskomfortu w codziennym życiu. Wybór odpowiednich szkieł lub soczewek kontaktowych może poprawić jego jakość.

Salon Optyczny OKULIK jako czołowy salon optyczny w Olsztynie wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia zarówno w gabinecie optometrycznym jak i w warsztacie optycznym, gdzie montowane są soczewki okularowe. Niebywała dbałość o każdy szczegół, jakość świadczonych usług jak i oferowanych produktów gwarantują wysoki poziom komfortu użytkowania okularów przez klientów.

Okulik Optyka Optometria
Łukasz Kulik

ul. Dąbrowszczaków 21/4
10-540 Olsztyn
tel. 89 519 57 15
kom. 500 632 633
www.oKulik.pl
optyka@oKulik.pl