Optyk w Czarnkowie - kompleksowe usługi optyczne


Szukasz miejsca, w którym dokładnie zbadasz swój wzrok, wybierzesz idealnie dopasowane oprawki, a cała usługa będzie szybko i wygodnie zrealizowana? Pracownia optyczna Czarnków jest miejscem, którego szukasz! W naszym salonie możesz spodziewać się:

  • * wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu lekarzy okulistów i optometrystów, którzy przeprowadzają badanie wzroku,

  • * sprzętu najwyższej jakości, który zapewnia precyzyjne pomiary i pozwala na trafną diagnozę,

  • * dużego wyboru oprawek okularowych i soczewek kontaktowych,

  • * profesjonalnego zespołu doradców, którzy zawsze są chętni, by pomóc ci w wyborze oprawek,

  • * przyjaznej i miłej atmosfery podczas badania i wyboru okularów.

Zależy nam na tym, aby każda osoba, która do nas przyjdzie, została dokładnie zbadana i zdiagnozowana, a także by wyszła od nas z poczuciem, że kupiła wyjątkowe i doskonale dobrane okulary. Z tego powodu oferujemy tak duży wybór oprawek w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Znajdziesz u nas firmy takie jak: Dior, Fendi, Chloe, Moschino, Tommy Hilfiger, Oakley i inne. Przekrój cenowy oprawek jest duży, dzięki czemu każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie.

Image

Pracownia optyczna Czarnków – okulary czy soczewki, co wybrać?

W naszym salonie oferujemy zarówno okulary korekcyjne, jak i szkła kontaktowe. W jednym i w drugim przypadku pomagamy w ich wyborze, a przy zakupie soczewek możemy również pokazać, jak należy je zakładać i jak o nie dbać. 

Soczewki może nosić praktycznie każdy, a szczególnie rekomenduje się je osobom, które uprawiają sport albo z różnych przyczyn nie chcą nosić okularów. Przeciwwskazaniami do noszenia szkieł kontaktowych są przewlekłe choroby oczu (soczewki utrudniają ich wyleczenie) oraz alergie.

Optymalnym rozwiązaniem jest natomiast łączenie noszenia soczewek z okularami. Po całym dniu w soczewkach wzrok może być zmęczony, dlatego wieczorem warto zamienić je na okulary. Posiadanie dobrze dobranej pary okularów jest również niezbędne, gdy pojawi się zapalenie spojówek i noszenie soczewek nie będzie możliwe. 

Jeśli do tej pory nie udało ci się dobrać odpowiednich okularów albo myślisz, że żadne do ciebie nie pasują – przyjdź do naszego salonu. Przymierzysz różne modele, z których na pewno niejeden wpadnie ci w oko! Nasz gabinet jest zlokalizowany w Czarnkowie, ale dogodny dojazd jest do niego także z okolicznych miejscowości, takich jak Śmieszkowo, Brzeźno, Zofiowo, Bukowiec i Pianówka. 

Zadbaj o swój wzrok już dziś i przyjedź do naszej pracowni optycznej!

Optyk Bartosz Stawiński
Plac Wolności 1
64-700 Czarnków
Tel. 67 344 11 12
www.optyk-stawinski.pl