Zakład Optyczny Augustów - poznaj ofertę


Salon optyczny Niezgoda, Obrzud działa nieprzerwanie od 1978 roku

Usługi, które oferujemy w naszej pracowni, to przede wszystkim sprzedaż eleganckich i markowych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Odwiedzając nas, masz niepowtarzalną okazję przymierzyć i wybrać okulary z szerokiego asortymentu, w którym znajdują się również ekskluzywne marki. Wśród dostępnych modeli są te przeznaczone dla kobiet, mężczyzn i dzieci. 

Różnorodność sprzedawanych egzemplarzy pozwala na dobór idealnych okularów do różnych typów i kształtów twarzy. Optyk Augustów oferuje oprawki najlepszych producentów, takich jak Gucci, Valentino czy Prada. Oferujemy modele w różnym zakresie cenowym, dlatego każdy klient jest w stanie znaleźć u nas coś dla siebie. 

Nasz salon oferuje również badanie wzroku, które można wykonać na miejscuW zakładzie optycznym przyjmuje również lekarz okulista, który zajmuje się leczeniem, diagnostyką oraz profilaktyką chorób oka. . Dzięki temu nasza usługa jest całkowicie kompleksowa: od badania po odebranie gotowych okularów. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu, który w innym przypadku musiałby zostać rozdzielony na wizytę u okulisty i późniejszy wybór oprawek. Badanie wykonuje wykwalifikowany specjalista, korzystając z nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu masz pewność, że badanie zostało przeprowadzone precyzyjnie, a diagnoza jest trafna.

Z usług oferowanych przez nasz gabinet okulistyczny Augustów mogą skorzystać również osoby zamieszkujące okoliczne miejscowości, takie jak: Mazurki, Biernatki, Białobrzegi, Przewięź, Kolnica i inne. Życzliwa i sympatyczna obsługa pomoże w wyborze odpowiednich okularów i przeprowadzi klienta przez badanie wzroku. 

Image

Okulista Augustów – jak często należy badać wzrok?

Kontrolowanie wzroku powinno odbywać się systematycznie. Każda dorosła osoba powinna zjawiać się u okulisty albo w salonie optycznym minimum raz na dwa lata. Częstsze wizyty należy zacząć umawiać po skończeniu 40. roku życia – ich częstotliwość powinna wtedy wzrosnąć do wizyty corocznej. Pacjenci z wadami wzroku powinni natomiast pojawiać się u specjalisty raz na rok, a młodzież i dzieci nawet co pół roku, gdyż wady takie jak krótkowzroczność trzeba kontrolować jeszcze częściej. Niezdiagnozowane wady mogą przyczyniać się do wielu problemów zdrowotnych dziecka i powodować problemy z nauką.

Jeśli chcą Państwo wypróbować inne rozwiązanie niż okulary, dobieramy profesjonalnie i po przeprowadzeniu właściwego badania również soczewki kontaktowe. Podczas doboru soczewek zostaniesz nauczony zakładania i zdejmowania soczewek oraz dowiesz się wszystkiego o ich pielęgnacji. Ponadto w swojej ofercie posiadamy okulary przeciwsłoneczne z odpowiednimi filtrami oraz liczne akcesoria okularowe tj. etui na okulary, ściereczki i płyny do czyszczenia okularów i inne.

Jedno jest pewne – z badaniem wzroku nie należy zwlekać, ponieważ nawet mała wada potrafi naprawdę uprzykrzyć życie. Badanie oczu jest szczególnie istotne, gdy pracuje się przy komputerze albo w charakterze kierowcy. Dużo bodźców i długotrwałe skupienie mogą powodować pogorszenie widzenia. Dobrze dobrane okulary mogą zahamować wadę wzroku albo spowalniać jej postępowanie.

Nie czekaj zatem na odpowiedni moment, tylko umów się do naszego gabinetu już dziś i popraw swój komfort życia!


Zakład Optyczny i Gabinet Okulistyczny
Elżbieta Niezgoda i Joanna Obrzud

ul. Żabia 3a
16-300 Augustów
tel. 87 643 30 65
kom. 697 154 111
www.optyk.optyk-augustow.pl
zeto555@poczta.onet.pl