Optyk Wągrowiec – kompleksowo zadbamy o twój wzrok!


Jeśli szukasz Salonu Optycznego, w którym przebadasz wzrok i dobierzesz idealne oprawki, koniecznie odwiedź naszą pracownię. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie: począwszy od wykwalifikowanej kadry poprzez nowoczesny sprzęt, po ogromny wybór okularów.

Co u nas znajdziesz? Salon optyczny Wągrowiec ma przede wszystkim szeroką ofertę okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych różnych marek. Rozpiętość cenowa jest duża, dlatego z pewnością znajdziesz takie, które sprostają twoim oczekiwaniom. Wśród propozycji znajdują się zarówno delikatne, subtelne oprawy, jak i bardziej ekstrawaganckie modele nawiązujące do modowych trendów. Doradzamy w wyborze – zawsze szczerze i życzliwie! Naszą ofertę kierujemy do kobiet, mężczyzn i dzieci.

Gdzie nas znajdziesz? Salon znajduje się w Wągrowcu, natomiast z łatwością trafią do nas także mieszkańcy okolicznych miejscowości, takich jak: Jankowo, Sady, Bobrowniki, Wiatrowiec, Dębina i innych.

Image

Badanie wzroku Wągrowiec – jak wygląda?

Profesjonalne badanie wzroku ma na celu ocenę ostrości wzroku w dal i z bliska oraz dobór najlepszej korekcji okularowej, którą pacjent akceptuje i w której dobrze widzi. W naszym salonie diagnozę stawiamy na podstawie komputerowego badanie wzroku, a także badania wzroku na tablicy z optotypami. Jeśli optometrysta uzna to za konieczne, wykona badanie wzroku po zakropleniu oka atropiną. Najczęściej korzysta się z tego rozwiązania u dzieci, ponieważ wyniki badania komputerowego i badania na tablicy bez zakroplenia mogą być nieprawdziwe. Dodatkowo ekspert wykonuje ocenę gałki ocznej i aparatu ochronnego oka celem wykluczenia chorób.

Ważnym elementem badania jest wywiad. Specjalista będzie pytał o twój tryb życia i o to, do czego potrzebujesz okularów. Może poprosić także o informacje dotyczące chorób oczu wśród osób z twojej rodziny. Tak dokładny wywiad to kluczowa część, by postawić odpowiednią diagnozę i dobrać szkła do twoich potrzeb.

Salon optyczny Wągrowiec – jak przygotować się do badania?

Badanie w naszym Salonie jest zupełnie nieinwazyjne trwa około 30 minut. Nie musisz się do niego w żaden specjalny sposób przygotowywać. Jeśli nosisz soczewki, będziesz musiał je zdjąć, zatem przygotuj sobie na nie pojemniczek. Badanie nie jest w żadnym stopniu stresujące, a nasi eksperci z pewnością odpowiedzą na twoje pytania i rozwieją nurtujące cię wątpliwości.

Po badaniu otrzymasz receptę na okulary, na podstawie której zostaną wykonane nowe okulary, a po kilku dniach od wizyty będą gotowe do odbioru.

Umów się na wizytę już dziś i zobacz, jak szybko i wygodnie poprawimy jakość twojego widzenia.

Świat Okularów Anna Staniak
ul. Pocztowa 14
62-100 Wągrowiec
786 202 415
www.swiatokularow.eu